Startup Shaker

Znajdź swój zespół i stwórz startup w 48h pod okiem doświadczonych mentorów

Stwórz startup w 48 godzin

Podczas Startup Shakera stworzone zostały kilkuosobowe, multidyscyplinarne zespoły, które pod okiem mentorów dopracowały swój pomysł na biznes.

Najlepsze 10 zespołów zostało zakwalifikowanych do następnego etapu projektu Startup Art. – warsztatów i konsultacji z trenerami Startup Academy.

Zgłoszenia do Startup Shakera zakończyły się 3 kwietnia! 

Zwycięzcy Startup Art. zyskali okazję wyjechania na wybraną przez siebie, konferencję branżową w Europie! W poprzedniej edycji zespół Zielony Box odwiedził South Summit w Madrycie.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W STARTUP SHAKERZE?

WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ I UZUPEŁNIJ FORMULARZ!

Studiujesz kierunek artystyczny na którejś z warszawskich uczelni?
A może studia już za Tobą?  Masz świetne pomysły, ale nie wiesz do końca jak wcielić je w życie? Marzysz o własnym biznesie, ale potrzebujesz narzędzi i ludzi do współpracy? Opisz swój pomysł i zgłoś go do Startup Shakera. Pomożemy Ci znaleźć zespół, który razem z Tobą najpierw przetestuje Twój pomysł, a w następnych etapach Startup Art. stworzy funkcjonalny model biznesowy.

Zgłoś pomysł i dowiedz się, czy ma szansę odnieść sukces.

Jesteś studentem informatyki, marketingu, kierunku społecznego lub menadżerskiego? A może studia już za Tobą, ale w pracy zajmujesz się marketingiem, sprzedażą, projektowaniem graficznym, programowaniem, pracą IT lub user experience?

Kliknij “Dołącz do zespołu!” i zgłoś swój udział w projekcie.

Galeria

Relacja ze Startup Shakera #2018!

Co się będzie działo w czasie Startup Shaker?

Agenda

Uczestnicy Startup Shakera wezmą udział w trzydniowych warsztatach

1

Prezentacja pomysłów

2

Budowanie zespołów

3

Wsparcie mentorów

4

Praca w zespołach

5

Finał przed jury

5 kwietnia, GODZ. 18.00-22.00
CO TAK WŁAŚCIWIE MAMY ZROBIĆ?

Nasi eksperci opowiedzą Wam dokładnie o zadaniu, które stoi przed Wami. Dowiecie się, o co tak naprawdę chodzi w startupach i jakie są najpopularniejsze sposoby na zarabianie we własnym biznesie. Poznacie podstawowe narzędzia, z których możecie skorzystać, podczas realizacji każdego z etapów wyzwania.

LET’S GET IT STARTED…

Poznajcie swój zespół, z którym będziecie współpracować przez cały weekend (jeśli nie zgłosiliście się już całym zespołem). Dzięki warsztatowi z Zuzanną Sentkowską nauczycie się ze sobą komunikować, dawać feedback i zintegrujecie się, tak aby praca w czasie weekendu była przyjemnością:)

Następnie dowiedzcie się wszystkich szczegółów dotyczących pomysłu, do którego się zgłosiliście. Zróbcie pierwszą burzę mózgu i zacznijcie pracować nad pierwszym etapem zadania, które stoi przed Wami.

6 kwietnia, GODZ. 8.00-22.00
PRACA, PRACA, PRACA

Znacie się, wiecie, co macie robić – teraz czas zakasać rękawy i wziąć się do roboty! Pomagać Wam, doradzać i odpowiadać na Wasze pytania będzie specjalna grupa mentorów.

Waszą pracę będą przerywać krótkie prelekcje merytoryczne, na których dowiecie się m.in. jak wykorzystać narzędzia, takie jak Business Model Canvas oraz jak zaprojektować propozycję wartości, za którą klient będzie chciał zapłacić.

Po południu Wasze dotychczasowe efekty pracy “skontrolują” mentorzy, których rady i wskazówki mogą znacząco wpłynąć na dalszy rozwój Waszych projektów.

7 kwietnia, GODZ. 9.00-18.00

W niedzielę nie tylko dokończycie prace z poprzedniego dnia, ale także wysłuchacie ostatniej prelekcji merytorycznej. Trener Startup Academy zwróci Wam uwagę na to, co powinno się znaleźć podczas prezentacji końcowej, którą zaprezentujecie na zakończenie projektu przed jury złożonym z inwestorów.

Popołudnie to czas na ostatnie szlify i poprawki przed wielkim finałem.

GODZINA “0”

Ciężko pracowaliście cały weekend nad przygotowaniem pomysłu i prezentacji – teraz przyjdzie czas na zaprezentowanie tych efektów przed jury złożonym z ekspertów. Do następnego etapu programu Startup Art., czyli do serii warsztatów biznesowych i konsultacji, zakwalifikowane zostanie 10 najlepszych zespołów!

Mentorzy

Podczas pracy nad startupami uczestnicy będą wspierani przez doświadczonych przedsiębiorców i ekspertów z różnych dziedzin biznesu.

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Sebastian Kolisz

Prezes Zarządu i właściciel IRESCO Sp. z o.o.

• Partner Zarządzający Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych.
Twórca sukcesu AIP w Krakowie. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów
Przedsiębiorczości w Krakowie rozpoczynając od 2006 roku. W roku 2017 wspierał
powstawanie nowej sieci Business Link jako Dyrektor działu Standard Excellence Polska
oraz Dyrektor Growth Business Link Kraków. Zarządza siecią AIP jako Partner Zarządzający
AIP Polska Południowo – Wschodnia.
Organizator konferencji, szkoleń, prezentacji, targów i wielu projektów związanych
z przedsiębiorczością i startupami (m.in. Poland Business Starter, Startup Mixer, Business
Mixer). Koordynator projektu „Platformy Startowe dla nowych pomysłów”, w ramach których
prowadził cykl Warsztatów z Kreowania Pomysłów Biznesowych oraz Business Mixery.
Przez 10 lat przeprowadził ponad 500 szkoleń i przeszkolił ponad 15.000 osób z tematyki
przedsiębiorczości i zakładania własnej firmy.
W ramach AIP prowadzi program preinkubacji dla ponad 400 Start’upów, a od 2006 r. sieć
AIP w Polsce Południowo-Wschodniej, którą zarządza pomogła ponad 1.500 młodym
ludziom w starcie w biznesie.

Kondrad Kaczmarczyk

Dyrektor zarządzający w EastWorkers

Przedsiębiorczość i niekonwencjonalne rozwiązania ma we krwi. Przygodę z własnym biznesem rozpoczął bardzo wcześnie. Doświadczenie zdobywał prowadząc firmę odzieżową „NPFS” i technologiczną tłoczącą oleje. Obecnie prowadzi platformę doradztwa kadrowego – EastWorkers, specjalizującą się w zakresie: legalizacji pobytu, formalizacji zatrudnienia i planowania cyklu życia pracownika w przedsiębiorstwie oraz Firmę Brandingową specjalizującą się w branży e-commerce. Na co dzień w ramach fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wspiera przedsiębiorców w zakresie doradztwa Biznesowego

Rafał Konieczny

Założyciel i wydawca Delphy Records

Rafał Konieczny jest założycielem wytwórni muzycznej, pierwszego w Polsce inkubatora artystycznego dla wokalistów - Delphy Records oraz agencji audio brandingowej, Soundize Audio Branding. Tworzył m.in. dla Teatru 6. Piętro, Tour de Pologne, Polskiej Agencji Prasowej, Szkoły Głównej Handlowej, festiwalu Pyrkon czy portalu NaszeMiasto.pl. W muzyce zwraca szczególną uwagę na detale i przestrzeń, a jego ulubionym nurtem jest szeroko pojęta muzyka elektroniczna, w tym minimal techno, electro, future bass i nu-retro wave. Poza muzyką, pasjonuje się eksploracją kosmosu, a w wolnej chwili jeździ rowerem torowym... po mieście.

Marek Gajewski

Założyciel Summit Technology i TEX life&Healthcare

Jest absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku ekonomia. Ukończył studia doktoranckie ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim oraz Interdyscyplinarną Szkołę Innowacji na Politechnice Łódzkiej.
Od wielu lat bierze czynny udział w życiu gospodarczym jako menadżer oraz właściciel, gdzie m.in. tworzył i organizował procesy biznesowe w zakresie wdrażania innowacji w przedsiębiorstwach. Współpracował z wiodącymi na świecie ośrodkami badawczymi i przedsiębiorstwami.
Jest m.in. założycielem Summit Technology, której współwłaścicielem jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Firma wypracowuje nowoczesne technologie w zakresie opieki zdrowotnej i systemów teleinformatycznych dla zarządzania jednostkami medycznymi. Jednym z kluczowych zrealizowanych projektów jest system Navi-Med, który powstał we współpracy z serwisem ZnanyLekarz.pl. System oparty jest o opatentowany system informatyczny z wykorzystaniem architektury ewolucyjnej.
Założyciel firmy TEX life&Healthcare, spółki która powstała jako Spin-off z Politechniką Łódzką. Wypracowana przez firmę technologia badania poziomu nowodnienia organizmu człowieka została zwycięzcą konkursu EIT Health InnoStars Awards Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii.
Współpracuje z funduszem Venture Capital LYNX Poland Biomed Ventures inwestującego w firmy high-tech, którego jednym z inwestorów został pan Yigala Erlicha (twórca ``Startup Nation`` w Izraelu).
W swojej dotychczasowej karierze, pracował również w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W PARP odpowiadał za instrumenty wsparcia w zakresie inkubacji i akceleracji startupów, rozwoju ekosystemu startupów i instytucji finansowych, tj. fundusze seed capital, PE/VC, pożyczkowe oraz poręczeń kredytowych.

Martina Tararuj

Strateg ds. wizerunku marek i kreacji innowacji

Martina Tararuj.
Strateg ds. wizerunku marek i kreacji innowacji.
Pasjonatka i obserwatorka trendów oraz nowych technologii, szczególnie w obszarze
PropTech, FinTech, HealthTech i szeroko pojętego retailu i retail experience.
Założycielka Konceptbrand Group Limited, międzynarodowej firmy konsultingowej
zajmującej się kreacją marek, pozycjonowaniem istniejących konceptów, tworzeniem
nowych produktów, usług oraz doświadczeń klienta m.in. dla sektora retail i
nieruchomości komercyjnych.
“Nieustannie wierzę w działania typu “partnership” w zakresie pracy nad projektem. Dzięki
połączeniu kompetencji dedykowanych specjalistów z wielu rynków, jesteśmy w stanie
kreować i dostarczać niekonwencjonalne i innowacyjne rozwiązania dające wzrost
świadomości marki i odpowiadające na “potrzeby” grup docelowych, które w działaniach
długofalowych zapewniają zrównoważony i rentowny wzrost firm na rynku lokalnym, a
także koncepty nastawione na ekspansję globalną.”

Jan Sikora

CEO & Founder Planet Plus

Pasjonat nowoczesnych technologii, a w szczególności ich innowacyjnych modeli biznesowych, marketingu i strategii, mentor eventów typu Startup Weekend, Startup Weekend Kids, Startup Go. Założyciel i twórca nowoczesnego portalu zakupowego Planet Plus, który pozwala użytkownikom otrzymywać zwrot części wydanych pieniędzy w postaci Cashback, a następnie tak zaoszczędzone środki przelać wprost na swoje konto. To innowacyjny model oszczędzania, dzięki któremu ponad 300 tysięcy użytkowników platformy Planet Plus zaoszczędziło już ponad 60 mln złotych!
Absolwent wydziału Computer Science & Business Management uniwersytetu Queen Mary, University of London.
Na co dzień oprócz monetyzacji start upów zajmuje się wychowaniem 4 - miesięcznego synka Bruna na fajnego faceta.

Aleksander Mokrecki

Partner Zarządzający w StarFinder

Aleksander Mokrecki jest Partnerem Zarządzającym w funduszu inwestycyjnym StarFinder oraz głównym analitykiem inwestycyjnym w Startup Hub Poland, gdzie jest odpowiedzialny za dogłębne przeanalizowanie modelu biznesowego innowacyjnych projektów. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Stosunki Międzynarodowe. Zdobywał doświadczenie biznesowe zarówno jako przedsiębiorca prowadzący szereg innowacyjnych projektów, dwa z których zdbyły finansowanie VC oraz aniołów biznesu, oraz jako pracownik w międzynarodowej firmie audytorskiej Ernst & Young. Doświadczenia analityczne w zakresie inwestycji zdobywał pracując jako analityk finansowy w Black Lion. Urodził się na Ukrainie, co daje mu wgląd zarówno do polskiego, jak i ukraińskiego środowiska przedsiębiorców. Mówi po polsku, ukraińsku, rosyjsku i angielsku. W wolnym czasie podróżuje do ciekawych miejsc, lubi wędrówki po górach i dużo czyta na tematy historyczne i ekonomiczne.

Maciej Lenard

Chief Technology & Marketing Officer w SCFO

Studiował na uniwersytecie w Walencji oraz Politechnice Warszawskiej, której został absolwentem na kierunku Informatyka.

Od najmłodszych lat miał styczność ze światem marketingu pomagając w obowiązkach rodzinnej firmy reklamowej. Dodatkowe doświadczenie zawodowe zdobywał w konsultingowej firmie Accenture.
Ukończył specjalizację Deep Learning oraz Machine Learning na kursach prowadzonych przez wykładowców Uniwersytetu w Stanford, zdobywając wiedzę na temat sztucznej inteligencji oraz przetwarzania danych.

W SCFO zajmuje się analizą procesową rozwiązania oraz marketingiem.

Mateusz Obuchowski

CEO w SCFO

Główny Pomysłodawca i Prezes Zarządu SCFO. Jest absolwentem kierunku Informatyka i Ekonometria, spec. Big Data. Certyfikowany Analityk Danych SAS Institue.

Od początku związany z sektorem finansowym. Swoje zainteresowanie ukierunkował w stronę rynku kapitałowego i praktyk inwestowania na giełdzie. Naturalnym kolejnym krokiem było rozpoczęciem przygotowania do uzyskania licencji CFA i doradcy inwestycyjnego, gdzie po pierwszym etapie egzaminu zrodził się pomysł FinTechu SCFO, wprowadzającego rozwiązanie efektywniejszego zarządzania kapitałem obrotowym w przedsiębiorstwach.

W SCFO odpowiada za kwestie biznesowo finansowe.

Jerzy Brodzikowski

Team Leader i Community Operations Manager HubHub

Jerzy Brodzikowski – Team Leader i Community Operations Manager HubHub Warsaw. Wcześniej, Community Development Manager w TechHub Warsaw, Dyrektor Zarządzający w studiu animacji AnimationB2B oraz Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej, Dyrektor ds. administracyjnych oraz Koordynator Projektów w Fundacji Instytut Lecha Wałęsy gdzie kierował projektami związanymi z technologią (Code for Freedom) i kulturą (Solidarity Shorts – International Film Contest). Współorganizował również Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie w 2013 roku. Wcześniej pracował jako koordynator projektów w Fundacji demosEuropa – Centrum Strategii Europejskiej, gdzie zajmował się analizą polityczno-gospodarczą oraz organizował konferencje i spotkania o tematyce zmian klimatu, energetyki oraz relacji Europy z Chinami.

Studiował w Stanach Zjednoczonych (Florida International University), Francji (Sciences-Po) oraz Polsce (Collegium Civitas). Absolwent „XXIII Szkoły Liderów Politycznych” organizowanej przez Fundację Szkoła Liderów, programu szkoleniowego „Profesjonalny Manager w NGO” organizowanego przez Klub Myśli Społecznej Inicjatywy wraz z Collegium Civitas oraz programu mentoringowego “Mentors4Starters”, gdzie mentorowała mu Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Specjalizuje się w administracji przestrzeni coworkingowych, nowych technologiach i ich zastosowaniu w życiu profesjonalnym, rozwijaniem startupów, public relations, mediach społecznościowych oraz zarządzaniu zespołami projektowymi.

Członek Zarządu Stowarzyszenia “British Alumni Society”, Członek Rady Nadzorczej Fundacji Warsaw.JS, Ambasador programu Mentors4Starters oraz członek grupy roboczej ds. otwartych danych przy Ministerstwie Cyfryzacji.

Jerzy Brodzikowski – Team Leader and Community Operations Manager at HubHub Warsaw. Prior, Community Development Manager at TechHub Warsaw, Managing Director of “AnimationB2B” animation studio as well as Director of International Cooperation, Director of Administration and Project Coordinator at Lech Wałęsa Institute, in charge of projects related to technology (Code for Freedom) and culture (Solidarity Shorts - International Film Contest). While at Lech Wałęsa Institute also co-organizer of the World Summit of Nobel Peace Laureates in Warsaw in 2013. Before, Project Officer at demosEuropa - Centre for European Strategy, where he dealt with political and economic analysis and organized conferences and events on the topics of climate change, energy policy and Euro-Chinese relations.

He studied in the United States (Florida International University), France (Sciences-Po) and Poland (Collegium Civitas). Graduate of the ``XXIII School of Political Leaders`` organized by the School for Leaders Foundation, ``NGO Professional Manager`` course organized by the Social Thought Initiative Club and Collegium Civitas University and “Mentors4Starters” mentoring programme, where he was mentored by Grażyna Piotrowska-Oliwa.

He specializes in the administration of coworking spaces, new technologies and their application in professional life, developing startups, public relations, social media, and project management.

Member of the Executive Board at British Alumni Society, Member of the Advisory Board at Warsaw.JS Foundation, Ambassador at Mentors4Starters programme and member of the Open Data working group at the Ministry of Digital Affairs of Poland.

Agnieszka Pugacewicz

Koordynatorka DELab UW

Doktor ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. W DELab UW zarządza obszarem Entrepreneurship & Academia, prowadzi badania nad gospodarką cyfrową i innowacyjnymi branżami. Interesuje się kwestiami otwartości danych publicznych i naukowych, interdyscyplinarną współpracą naukową, przedsiębiorczością, startupami, transferem wiedzy i umiejętności w relacjach uczelnia – otoczenie. Wspiera działalność organizacji pozarządowych – społecznych, prawnych i kulturalnych – działając w ich zarządach. Prywatnie pasjonuje się badmintonem jako grą dla ludzi w każdym wieku, trenuje i sędziuje, a nawet pisuje artykuły do portalu badmintonowego.

Michał Gałaszewski

COO & co-founder Rentier.io

Współtwórca platformy Rentier.io – inteligentnego narzędzia dla inwestorów i pośredników w nieruchomości. Misją startupu jest umożliwienie obecnym i potencjalnym inwestorom w nieruchomości podejmować decyzje inwestycyjne w oparciu o dane.
Przed założeniem startupu, zdobywał doświadczenie w konsultingu przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań IT.

Łukasz Zakrzewski

Prezes Zarządu AdRest Sp. z o.o. i Custumer Success Manager w Brand24.

Na rozwój swojego startupu pozyskał środki od Aniołów Biznesu oraz z UE.
Odbywał praktyki zagraniczne we Francji, Cyprze, Grecji i Wielkiej Brytanii. Podczas pobytu w USA (Work&Travel) na zjeździe najbogatszych Amerykanów miał okazję poznać m.in. Warrena Buffeta, Arnolda Schwarzeneggera czy Nica Woodmana (twórca kamer GoPro).
Uczestniczył w projektach Erasmus+ w Turcji, Portugalii i Rumunii.
Pasjonat rozwoju osobistego, uczestniczył w szkoleniach z Anthonym Robbinsem, Braianem Tracy, Nickiem Vujicicem oraz Robertem Kiyosakim.

Zuzanna Sentkowska

Psycholog, Doradca Zawodowo - Edukacyjny, Coach, Trener

Mgr Społecznej Psychologii Klinicznej, ukończonej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Absolwentka studium podyplomowego “Trener i edukator”, realizowanego przez Stowarzyszenie
Trenerów Organizacji Pozarządowych oraz studiów podyplomowych “Job - coaching, doradztwo
zawodowo- edykacyjne na Uniwersytecie SWPS.
W czasie swojej edukacji uczestniczyła w wielu szkoleniach m.in. z zakresu: coaching i mentoring w
edukacji, coaching i mentoring bizneoswy, asertywność, porozumienie bez przemocy (NVC), praca z
uważnością techniką Mindfullnes, inteligencja emocjonalna, trening twórczości, zarządzanie czasem,
profilaktyka uzależnień, praca z dzieckiem z ADHD.

Od 2008 roku zawodowo związana z tematyką profilaktyki zdrowia psychicznego, edukacji,
przedsiębiorczości oraz rozwoju zawodowego..
Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując z młodzieżą w Ośrodku Terapeutycznym, prowadząc
liczne projekty edukacyjne dla osób młodych w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości,
przeprowadzając programy profilaktyczne w szkołach podstawowych i gimnazjalnych we współpracy
z Polską Akademią Oświaty oraz prowadząc warsztaty z zakresu umiejętności miękkich dla
studentów Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu SWPS, Collegium Civitas, Uniwersytetu Vistula. W
ramach doświadczenia zawodowego zrealizowała wiele warsztatów oraz szkoleń
współfinansowanych ze środków EFS, EQUAL, dla różnych instytucji pozarządowych oraz
administracji publicznej m.in Urząd m.st Warszawa, Miisterstwo Pracy i Polityki Społecznej.
Pomysłodawczyni oraz współorganizatorka spotkań rozwojowo- networkingowych dla Kobiet “Włącz
się do gry”, które z miesiąca na miesiąc aktywizują coraz większą liczbę kobiet do działania i walki o
swoje marzenia.
Stale współpracuje z Fundacją Świadoma Edukacja, gdzie pełni rolę edukatora oraz koordynatora
programów merytorycznych dot. wsparcia dzieci i ich rodziców w rozwoju umiejętności miękkich
Planets, Fundacją AIP, gdzie wspiera osoby młode z zakresu przedsiębiorczości oraz rozwoju
zawodowego oraz Fundacją RORO, prowadząc zajęcia dla rodziców. Prowadzi własną praktykę
coachingową, doradczą i psychologiczną. Współpracuje z portalami ``Świadoma Edukacja``, „Zmiany w
życiu”, „Stressfree”,„Egodziecka”, „Ty i biznes” w charakterze autora/eksperta.

Dominika Kolmaga

Prezes w TaxToday

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Prawo finansowe i skarbowość. Od 2015 roku rozpoczęła pracę w Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Na stanowisku specjalisty ds. finansowych obsługiwała startupy w ramach programu preinkubacyjnego pod względem finansowym, kadrowym, prawnym i biznesowym. Od sierpnia 2017 zajmowała stanowisko menadżera regionalnego centrum rozliczeniowego na Mazowszu, gdzie koordynowała pracę zespołu dla ponad 500 aktywnych Startupów. Przeszkoliła ponad 600 osób podczas 30 szkoleń organizowanych dla beneficjentów Fundacji na temat podstawowej księgowości, podatków dochodowych, majątkowych oraz obrotowych. Doświadczenie zdobyte w Inkubatorach Przedsiębiorczości pozwoliło jej na podjęcie konkretnych działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców. Od sierpnia 2018r. jest CEO oraz prezesem spółki TaxToday, która swoim działaniem wspiera nowe biznesy. Prowadzi szkolenia dla różnych grup odbiorców z zakresu podatków i księgowości oraz konsultacje indywidualne. Jest ekspertem w programie „Tworzenie mazowieckiego ekosystemu startupowego”. W 2018r. była doradcą podatkowym w programie „Smolna Academy” organizowanym przez Polskę Przedsiębiorczą. Współpracuję również z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy Politechnice Warszawskiej.
Zespoły
20
Mentorzy
20
Uczestnicy
100

Kontakt i miejsce

Miejsce wydarzenia:

5 kwietnia – Zodiak Warszawski Pawilon Architektury

Pasaż Stefana Wiecheckiego “Wiecha” 4 w Warszawie

6-7 kwietnia – Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56 w Warszawie

Karolina Piotrowska
email: karolina@startupacademy.pl
tel. 690 005 442