Konferencja Startup Art

Posłuchaj ciekawych wystąpień zdobądź wiedzę, znajdź swój dream team
i spełnij marzenia o własnym biznesie

O konferencji

Udział w konferencji to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych, ciekawych znajomości oraz wysłuchania 8 interesujących wystąpień.

Konferencja Startup Art. to nie tylko prelegenci ze świata startupów, którzy skutecznie łączą sztukę z biznesem, ale także świetna, luźna atmosfera stworzona podczas profesjonalnej sesji networkingowej.

Prelegenci

Poznaj prelegentów, którzy wystąpili na konferencji Startup Art. #2018.

Marek Cieśla

CEO Woolet i MIMI Group

Nazywam się Marek Cieśla – jestem przedsiębiorcą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Skończyłem studia MBA Oxford Brooks, Westminster College of Computer, Kilburn College. W wolnej chwili staram się aktywnie uczestniczyć w zajęciach CrossFit i Kettlebell.

Jestem założycielem agencji MIMIGroup, zajmującej się doradztwem dla startupów pod kątem product launchów. Zgodnie z danymi, które udostępnia PARP – 4 na 10 projektów z Polski, które zebrały największe finansowanie, były przeprowadzone przez MIMIGroup.

Pierwsze doświadczenie w wykorzystaniu nowych technik sprzedaży oraz marketingu internetowego zdobyłem, pracując dla firm tj.: DivX Inc. (San Diego) i BitTorrent (San Francisco).

Jestem również założycielem firmy rozwijącej pierwszy w Polsce odtwarzacz video – ALLPlayer, na którego myśl pewnie nie jednej osobie, łza się w oku kręci oraz benchmarku do PC – Catzilla i narzędzia do przedsprzedaży Sneakpick. Ponadto jestem udziałowcem i doradcą w takich firmach jak RoboCore, Sher.ly, Swimmo, BarberHouse, Crosslifter oraz Balldur.

Katarzyna Wierzbowska

Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Founderka Black Swan Fund

przedsiębiorca społeczny, współzałożycielka, fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, inicjatorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, mentorka, współzałożycielka Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan
Uprzednio zarządzała firmami z obszaru doradztwa komunikacyjnego i wizerunkowego: Goodbrand i Headlines Porter Novelli. Pracę zawodową rozpoczynała w branży reklamowej. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji, PR i CSR, jest też niezależnym konsultantem. Doradza firmom i organizacjom. Mentorka. Business Angel Inwestorka.
Z wykształcenia cybernetyk, absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris.
Jurorka konkursów, występuje na konferencjach branżowych.
Uprzednio zarządzała firmami z obszaru doradztwa komunikacyjnego i wizerunkowego: Goodbrand i Headlines Porter Novelli. Pracę zawodową rozpoczynała w branży reklamowej. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji, PR i CSR, jest też niezależnym konsultantem. Doradza firmom i organizacjom. Mentorka. Business Angel Inwestorka.
Z wykształcenia cybernetyk, absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris.
Jurorka konkursów, występuje na konferencjach branżowych.

Rafał Konieczny

Założyciel i wydawca Delphy Records oraz Soundize Audio Branding

Rafał Konieczny, założyciel i wydawca wytwórni muzycznej Delphy Records, twórca autorskiej usługi Soundize Audio Branding. Producent muzyczny, kompozytor i audiofil. Na co dzień pomaga młodym wokalistom w ich pierwszych krokach na rynku muzycznym oraz przygotowuje strategie nowoczesnej komunikacji dźwiękowej dla firm i instytucji publicznych.

Marcin Adamski

Współzałożyciel Pictureworks

Marcin Adamski, architekt, grafik 3d. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Jego zainteresowania od zawsze związane były z audiowizualnością. Twórca
filmów, animacji, rysunków koncepcyjnych oraz kompozycji muzycznych. Łącząc pasję do
architektury i sztuk wizualnych wraz z Piotrem Greinerem i Marcinem Ryśniakiem założył
studio kreatywne Pictureworks, które w maju 2017 roku zaprezentowało prototyp, zauważonej przez media w Polsce, aplikacji VR „Wykreślona Warszawa”.

Karol Banaszkiewicz

Założyciel Displate

Przedsiębiorca, jeden z trzech założycieli startupu Displate, który “drukuje plakaty na blasze”. Obecnie ich produktami zachwycają się klienci nie tylko z Polski, ale także ze Stanów, Kanady, Niemiec i Australii. Współpracuje z nimi prawie cztery tysiące artystów z 74 krajów. Polski startup Displate robi na świecie zawrotną karierę. Niedawno znalazł inwestora, od którego dostał dwa miliony euro na rozwój. Po czterech latach działania, bo firma powstała w 2013 r., może się już pochwalić obrotami rzędu 10 milionów dolarów, ale biznes nie jest nastawiona tylko na zysk. Za każdy sprzedany plakat jej założyciele sadzą 10 drzew, wspierając w ten sposób nasze środowisko.

Piotr Greiner

Współzałożyciel Pictureworks

Piotr Greiner – architekt, grafik 3d. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Współwłaściciel studia Pictureworks i współtwórca aplikacji „Wykreślona Warszawa”, która wśród produkcji VR spotkała się jak dotąd z największym zainteresowaniem medialnym oraz zdobyła główną nagrodę na festiwalu „Filmteractive – Content of the future” w październiku 2017 r. w Szkole Filmowej w Łodzi. Oprócz projektowania środowisk VR zajmuje się również tworzeniem wizualizacji i animacji 3d, a jego pasja do wirtualnej rzeczywistości wzięła się stąd, że nieustannie poszukuje kreatywnego zastosowania nowych technologii w architekturze, wierząc że warto łączyć z nimi sztukę projektowania. Jedno z jego największych marzeń to spacer po przedwojennej Warszawie i póki co jest na dobrej drodze, żeby je zrealizować.

Dawid Winter i Paweł Porucznik

Założyciele Muscat

Modne okulary, a do tego w niższej cenie – rynek optyczny podbija firma MUSCAT, na której czele stoją Dawid Winter i Paweł Porucznik. Wyróżnieni w rankingu Forbes “30 under 30” dzięki swoim osiągnięciom i umiejętnym rozwoju firmy chcą w tym roku potroić sprzedaż oraz wejść na rynki zagraniczne. MUSCAT oferuje oprawki korekcyjne i przeciwsłoneczne, jak i umożliwia przymierzanie oprawek w domowym zaciszu dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Domowej Przymierzalni.

Kamil Laszuk

CEO Musicon

Kamil Laszuk to twórca młodego pokolenia. Urodzony w 1987 roku, ukończył projektowanie produktów we Wrocławiu w 2011 roku. Jako pierwszy Polak zdobył
Red Dot Design Award w kategorii ``Concept Design``. Otrzymał również IF design Award oraz zdobył pierwsze miejsce w CORE77 Design Award.

Jest też muzykiem – z pasji do projektowania i grania zrodził się pomysł Musiconu. To instrument wyjątkowy – przeznaczony dla dzieci. Trochę instrument, trochę maszyna, która pozwala na spontaniczną zabawę dźwiękiem, tworzenie i wykonywanie własnych utworów muzycznych. Więcej o tym projekcie na www.musiconclub.com

Witold Antosiewicz

Manager Networking Consierge Club w Akademii Rekomendacji

Specjalista w zakresie tworzenia i zarządzania relacjami biznesowymi. Przez wiele lat związany z polskim oddziałem największej organizacji networkingowej na świecie BNI, m.in. jako Dyrektor Regionalny. Dwukrotny zdobywca tytułu Najlepszego networkera w Polsce nadawanego przez BNI.
Doświadczony networker, który w swojej codziennej pracy korzysta z narzędzi profesjonalnej sprzedaży przez referencje. Mówca – prowadzący wykłady i szkolenia, wielokrotnie realizował sesje networkingowe na kongresach i konferencjach.
Mentor, doradca i inspirator przedsiębiorców. Współautor ``Praktycznego poradnika networkingu``. Obecnie manager Networking Consierge Club w Akademii Rekomendacji.

Emilian Kamiński

Dyrektor Teatru Kamienica, aktor, reżyser

Emilian Kamiński (ur. 10 lipca 1952 roku w Warszawie) – aktor i reżyser, założyciel Fundacji Atut i Teatru Kamienica, którego jest dyrektorem. Ma w swoim dorobku ponad setkę ról teatralnych, filmowych i musicalowych. Jest absolwentem warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył z wyróżnieniem w 1975 roku. Na scenie zadebiutował rolą Pawła w Pierwszym dniu wolności w reżyserii Tadeusza Łomnickiego w Teatrze na Woli.
Emilian Kamiński jest obecnie właścicielem i dyrektorem prywatnego Teatru Kamienica przy al. Solidarności 93, który powołał do życia 27 marca 2009. W Teatrze realizuje wiele pozycji repertuarowych, zarówno jako aktor („W obronie jaskiniowca”, „Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego”, „Apel Katyński”, „Wroniec”, „Testament cnotliwego rozpustnika”, „Romanse… Romanse…”, „I tak Cię kocham”), reżyser oraz opiekun artystyczny („Piękne Panie i Panowie”, „Ordonka z Kamienicy”, „Botox”, „Mleko”, „Testament cnotliwego rozpustnika”, „Apel Katyński”, „Romanse… Romanse…”, „I tak Cię kocham”, „Czarne serca”, „Porwanie Sabinek”, „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” oraz „Trzecia młodość Bociana”).
Dorobek filmowy Emiliana Kamińskiego to kilkadziesiąt ról znanych zarówno z dużego ekranu jak i z telewizji. Olbrzymią popularność przyniosła mu rola malarza Jerzego w ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego Szaleństwa Panny Ewy(1985). W ostatnich latach dużą sympatię publiczności przyniosła mu rola Bociana w komediach Jacka Bromskiego U Pana Boga w ogródku i U Pana Boga za miedzą.

Dorota Kawalec

Współzałożycielka Vanda Novak

Doświadczenie poparte sukcesami w obszarach wdrażania strategii marketingowych na rynku polskim oraz w krajach Europy środkowo-wschodniej. Pracowała m.in. dla Gino Rossi, gdzie była odpowiedzialna projekt repozycjonowania marki w zakresie produktu i komunikacji. W latach 2007–2012 jak członek zarządu marki 5-10-15 była odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie marką i produktem. Inne projekty to Reporter S.A., answear.com , Empik, rumuńska sieć retail NORIEL, czy marka Wójcik. Od września 2017 wspólnie z Dominiką Nowak tworzy nową markę biżuteryjnych butów ślubnych i wieczorowych Vanda Novak.

O VANDA NOVAK informacyjnie :
U podstaw konceptu marki leży słowiańska tradycja haftu i rękodzieła, która dzięki nowoczesnej technologii została przeniesiona na buty. Połączenie misternej koronki, mereżki, wycięć i ażurów tworzy perfekcyjną równowagę pomiędzy nowoczesnym wzornictwem a nienagannym rzemiosłem. VANDA NOVAK to romantyczne koronkowe buty biżuteryjne z mocnym wizerunkiem fashion. To luksus na potrzeby współczesnej kobiety, dający szerokie pole interpretacji stylistycznej.

Tomasz Jabłoński

Co-founder Startup Academy

Od ponad 10 lat zawodowo związany ze wspieraniem przedsiębiorczości. Zbudował największy inkubator przedsiębiorczości w Polsce, z którego pomocy skorzystało ponad 1000 firm.

Twórca Startup Academy – organizacji wspierającej osoby chcące wystartować z własnym biznesem, samorządy w realizacji przedsiębiorczych inicjatyw oraz duże firmy we wdrażaniu innowacji z wykorzystaniem startupowych metod. Na co dzień pracuje ze startupami prowadząc przedsiębiorców od pomysłu do pierwszego finansowania.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Założyciel kilku startupów, w tym aplikacji tutlo do nauki języka angielskiego z native speakerami.

Anna Karpińska

Centrum Badań nad Gospodarką Kreatywną Uniwersytetu SWPS

Kulturoznawca, absolwentka Podyplomowych Studiów Menedżerów Kultury na SGH, pracownik Centrum Badań nad Gospodarką Kreatywną Uniwersytetu SWPS. Związana z Fundacją Pro Cultura. Koordynator projektów w tym projektu „Rynek Pracy Artystów i Twórców w Polsce” współfinansowanego przez MKiDN.
Teksty przy których pracowałam z prof. Dorotą Ilczuk:
Reforma Sektora Kultury w Polsce wraz z prof. Dorotą Ilczuk.
Wsparcie dla artystów i twórców. Perspektywa międzynarodowa wraz z prof. Dorotą Ilczuk.
Kultura jako koło zamachowe rozwoju gospodarki wraz z prof Dorotą Ilczuk.
Raport Rynek pracy artystów i twórców.
Współpracowałam też przy organizacji konferencji Gospodarka Kreatywna w Polsce.
Prelegentów
10
Godzin
7
Uczestników
300

Agenda

Interesujące panele prowadzone
przez ekspertów i doświadczonych startupowców.

08:30 – 09:00 Rejestracja uczestników

Konferencja Startup Art. jest darmowa, ale wymagana była rejestracja.

09:00 – 10:15 Networking

Witold Antosiewicz

Manager Networking Consierge Club w Akademii Rekomendacji

Specjalista w zakresie tworzenia i zarządzania relacjami biznesowymi. Przez wiele lat związany z polskim oddziałem największej organizacji networkingowej na świecie BNI, m.in. jako Dyrektor Regionalny. Dwukrotny zdobywca tytułu Najlepszego networkera w Polsce nadawanego przez BNI.

Doświadczony networker, który w swojej codziennej pracy korzysta z narzędzi profesjonalnej sprzedaży przez referencje. Mówca – prowadzący wykłady i szkolenia, wielokrotnie realizował sesje networkingowe na kongresach i konferencjach.
Mentor, doradca i inspirator przedsiębiorców. Współautor ``Praktycznego poradnika networkingu``. Obecnie manager Networking Consierge Club w Akademii Rekomendacji.

Przed Tobą prawie cały dzień ciekawych prelekcji, więc warto nawiązać nowe kontakty i poznać się nawzajem w trakcie networkingu, który poprowadzi Witold Antosiewicz.

10:15 – 10:30 Otwarcie konferencji

Oficjalnie inaugurujemy piątą edycję programu Startup Art.

10:30 – 11:00 Pomysł to nie wszystko

Dorota Kawalec

Współzałożycielka Vanda Novak

Doświadczenie poparte sukcesami w obszarach wdrażania strategii marketingowych na rynku polskim oraz w krajach Europy środkowo-wschodniej. Pracowała m.in. dla Gino Rossi, gdzie była odpowiedzialna projekt repozycjonowania marki w zakresie produktu i komunikacji. W latach 2007–2012 jak członek zarządu marki 5-10-15 była odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie marką i produktem. Inne projekty to Reporter S.A., answear.com , Empik, rumuńska sieć retail NORIEL, czy marka Wójcik. Od września 2017 wspólnie z Dominiką Nowak tworzy nową markę biżuteryjnych butów ślubnych i wieczorowych Vanda Novak.

O VANDA NOVAK informacyjnie :
U podstaw konceptu marki leży słowiańska tradycja haftu i rękodzieła, która dzięki nowoczesnej technologii została przeniesiona na buty. Połączenie misternej koronki, mereżki, wycięć i ażurów tworzy perfekcyjną równowagę pomiędzy nowoczesnym wzornictwem a nienagannym rzemiosłem. VANDA NOVAK to romantyczne koronkowe buty biżuteryjne z mocnym wizerunkiem fashion. To luksus na potrzeby współczesnej kobiety, dający szerokie pole interpretacji stylistycznej.

Chcesz założyć własny biznes? Dopiero szukasz pomysłu? W czasie wystąpienia Doroty Kawalec dowiesz się, jakie kolejne kroki możesz podjąć w drodze do realizacji swoich marzeń.

11:00 – 11:30 Buduj, mierz i ucz się

Karol Banaszkiewicz

Założyciel Displate

Przedsiębiorca, jeden z trzech założycieli startupu Displate, który “drukuje plakaty na blasze”. Obecnie ich produktami zachwycają się klienci nie tylko z Polski, ale także ze Stanów, Kanady, Niemiec i Australii. Współpracuje z nimi prawie cztery tysiące artystów z 74 krajów. Polski startup Displate robi na świecie zawrotną karierę. Niedawno znalazł inwestora, od którego dostał dwa miliony euro na rozwój. Po czterech latach działania, bo firma powstała w 2013 r., może się już pochwalić obrotami rzędu 10 milionów dolarów, ale biznes nie jest nastawiona tylko na zysk. Za każdy sprzedany plakat jej założyciele sadzą 10 drzew, wspierając w ten sposób nasze środowisko.

Wiesz już, co chcesz robić, ale boisz się, że Twój pomysł nie wypali? Nie musisz od razu zakładać firmy, aby móc go przetestować. O tym, jak możesz to zrobić bez ponoszenia wielkich kosztów, dowiesz się od Karola Banaszkiewicza, CEO Displate.

11:30 – 11:45 Przerwa kawowa

Czas na filiżankę kawy lub herbaty i dobre ciacho, przed kolejną dawka wiedzy od naszych kolejnych prelegentów.

11:45 – 12:15 Przekonaj inwestora

Katarzyna Wierzbowska

Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Founderka Black Swan Fund

Przedsiębiorca społeczny, współzałożycielka, fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, inicjatorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, mentorka, współzałożycielka Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan

Uprzednio zarządzała firmami z obszaru doradztwa komunikacyjnego i wizerunkowego: Goodbrand i Headlines Porter Novelli. Pracę zawodową rozpoczynała w branży reklamowej. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji, PR i CSR, jest też niezależnym konsultantem. Doradza firmom i organizacjom. Mentorka. Business Angel Inwestorka.
Z wykształcenia cybernetyk, absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris.

Jurorka konkursów, występuje na konferencjach branżowych.

Masz już przetestowany pomysł, ale brak Ci funduszy na jego rozwój? Nie wiesz, jak przekonać inwestora i pozyskać dodatkowy kapitał? Dowiesz się o tym od Katarzyny Wierzbowskiej z funduszu inwestycyjnego Black Swan Fund.

12:15 – 12:45 Przekonaj tłum

Marek Cieśla

Założyciel agencji MIMIGroup

Nazywam się Marek Cieśla – jestem przedsiębiorcą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Skończyłem studia MBA Oxford Brooks, Westminster College of Computer, Kilburn College. W wolnej chwili staram się aktywnie uczestniczyć w zajęciach CrossFit i Kettlebell.

Jestem założycielem agencji MIMIGroup, zajmującej się doradztwem dla startupów pod kątem product launchów. Zgodnie z danymi, które udostępnia PARP – 4 na 10 projektów z Polski, które zebrały największe finansowanie, były przeprowadzone przez MIMIGroup.

Boisz się zaangażować inwestora do swojego biznesu? Nie znasz innych sposób pozyskiwania finansowania?

O tym, jak przeprowadzić efektywną kampanię crowdfundingową, opowie Marek Cieśla – CEO Woolet.

12:45 – 13:30 Przerwa na lunch

Czas na przerwę podczas, której możesz odwiedzić jedną z klimatycznych knajpek na Powiślu lub przekąsić coś na miejscu.

13:30 – 14:00 Rozwijaj swój pomysł

Piotr Greiner

Współzałożyciel Pictureworks

Piotr Greiner – architekt, grafik 3d. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Współwłaściciel studia Pictureworks i współtwórca aplikacji „Wykreślona Warszawa”, która wśród produkcji VR spotkała się jak dotąd z największym zainteresowaniem medialnym oraz zdobyła główną nagrodę na festiwalu „Filmteractive – Content of the future” w październiku 2017 r. w Szkole Filmowej w Łodzi. Oprócz projektowania środowisk VR zajmuje się również tworzeniem wizualizacji i animacji 3d, a jego pasja do wirtualnej rzeczywistości wzięła się stąd, że nieustannie poszukuje kreatywnego zastosowania nowych technologii w architekturze, wierząc że warto łączyć z nimi sztukę projektowania. Jedno z jego największych marzeń to spacer po przedwojennej Warszawie i póki co jest na dobrej drodze, żeby je zrealizować.

Jestem założycielem agencji MIMIGroup, zajmującej się doradztwem dla startupów pod kątem product launchów. Zgodnie z danymi, które udostępnia PARP – 4 na 10 projektów z Polski, które zebrały największe finansowanie, były przeprowadzone przez MIMIGroup.

Pierwsze doświadczenie w wykorzystaniu nowych technik sprzedaży oraz marketingu internetowego zdobyłem, pracując dla firm tj.: DivX Inc. (San Diego) i BitTorrent (San Francisco).

Jestem również założycielem firmy rozwijącej pierwszy w Polsce odtwarzacz video – ALLPlayer, na którego myśl pewnie nie jednej osobie, łza się w oku kręci oraz benchmarku do PC – Catzilla i narzędzia do przedsprzedaży Sneakpick. Ponadto jestem udziałowcem i doradcą w takich firmach jak RoboCore, Sher.ly, Swimmo, BarberHouse, Crosslifter oraz Balldur.

Masz kreatywny pomysł i chcesz go rozwijać? Co powinieneś zrobić w pierwszej kolejności, jakie stoją przed Tobą wyzwania i jakie masz możliwości? Dowiesz się tego od twórców “Wykreślonej Warszawy” – Piotra Greinera i Marcina Adamskiego z Pictureworks.

14:00 – 14:30 Patrz szerzej niż na własne podwórko

Kamil Laszuk

CEO Musicon

Kamil Laszuk to twórca młodego pokolenia. Urodzony w 1987 roku, ukończył projektowanie produktów we Wrocławiu w 2011 roku. Jako pierwszy Polak zdobył
Red Dot Design Award w kategorii ``Concept Design``. Otrzymał również IF design Award oraz zdobył pierwsze miejsce w CORE77 Design Award.

Jest też muzykiem – z pasji do projektowania i grania zrodził się pomysł Musiconu. To instrument wyjątkowy – przeznaczony dla dzieci. Trochę instrument, trochę maszyna, która pozwala na spontaniczną zabawę dźwiękiem, tworzenie i wykonywanie własnych utworów muzycznych. Więcej o tym projekcie na www.musiconclub.com

Rozwijasz swój biznes, ale Polska to dla Ciebie za mało? Co zrobić, aby o Twoim startupie dowiedzieli się poza granicami kraju oraz jak zaistnieć na całkiem nowym rynku? Opowie o tym Kamil Laszuk – CEO Musicon.

14:30 – 15:00 Stwórz rozpoznawalną markę

Dawid Winter i Paweł Porucznik

Założyciele MUSCAT

Modne okulary, a do tego w niższej cenie – rynek optyczny podbija firma MUSCAT, na której czele stoją Dawid Winter i Paweł Porucznik. Wyróżnieni w rankingu Forbes “30 under 30” dzięki swoim osiągnięciom i umiejętnym rozwoju firmy chcą w tym roku potroić sprzedaż oraz wejść na rynki zagraniczne. MUSCAT oferuje oprawki korekcyjne i przeciwsłoneczne, jak i umożliwia przymierzanie oprawek w domowym zaciszu dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Domowej Przymierzalni.

Twój biznes już działa, ale obawiasz się, że nie zyskasz zaufania klientów, ponieważ nie masz wyrobionej marki?

O budowaniu marki od podstaw dowiesz się od założycieli firmy MUSCAT – Dawida Wintera i Pawła Porucznika.

15:00 – 15:30 Wyróżnij się

Rafał Konieczny

Założyciel I Wydawca Delphy Records

Rafał Konieczny, założyciel i wydawca wytwórni muzycznej Delphy Records, twórca autorskiej usługi Soundize Audio Branding. Producent muzyczny, kompozytor i audiofil. Na co dzień pomaga młodym wokalistom w ich pierwszych krokach na rynku muzycznym oraz przygotowuje strategie nowoczesnej komunikacji dźwiękowej dla firm i instytucji publicznych.

Szukasz sposobów, dzięki którym wyróżnisz się na tle konkurencji? Audiobranding może okazać się jednym z nich, a opowie o nim Rafał Konieczny z Delphy Records.

15:30 – 16:00 Debata ``Artysta w biznesie - rzeczywistość czy ułuda?``

Debata z udziałem Emiliana Kamińskiego, Anny Karpińskiej, Katarzyny Rzehak.

16:00 - 16:15 Podsumowanie

Za nami prawie cały dzień inspirujących wystąpień, czas je podsumować i powiedzieć co jeszcze przed nami, ponieważ na konferencji program Startup Art. się nie kończy.

Galeria

Zdjęcia w wykonaniu Univerek.TV

Zobacz relację z Konferencji Startup Art. 2018

Kontakt i miejsce

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39

Maja Matuszewska
email: maja@startupacademy.pl
tel. 576 959 567