DemoDay

Zaprezentuj swój projekt biznesowy stworzony w czasie programu przed inwestorami, powalcz o ich uwagę i nagrodę główną

Przedstaw swój pomysł inwestorom

Najlepsze startupy powstałe podczas całego programu Startup Art. zaprezentują efekty swojej pracy pracy przed jury i powalczą o nagrodę głównę – wyjazd na międzynarodową konferencję startupową.

Zadaniem zespołów będzie zaprezentowanie swoich innowacyjnych rozwiązań w postaci pięciominutowego startup pitchu, tak aby zainteresować odbiorców i przyciągnąć uwagę inwestorów oraz aniołów biznesu.

Galeria

Startupy powstałe podczas Startup Art

VRscopyImmersyjny system wykorzystujący wirtualną rzeczywistość w szkoleniu lekarzy w przeprowadzaniu laparoskopi

“Aplikacja wykorzystująca technologię VR do szkolenia studentów i młodych lekarzy wykonywania laparoskopii, która jest o wiele mniej inwazyjną metodą od tradycyjnej laparotomii, ale rzadziej stosowaną ze względu na brak wyszkolonego personelu medycznego. Dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości użytkownicy będą mieli możliwość zobaczenia całego procesu w sposób bardzo zbliżony do realnych warunków pracy.”

Safe Paczochronne nakładki na kamery w laptopach i urządzeniach mobilnych

“Startup Safe Pacz zajmuje się produkcją i personalizacją Ochronnych Nakładek SafePACZ zapewniających użytkownikom komputerów prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii proponują swoim klientom szeroki wachlarz rozmiarów, kolorów oraz faktur nakładek. Z myślą o dużych partnerach biznesowych opracowali metodę umożliwiającą umieszczenie trójwymiarowego loga w formie monogramu lub logotypu firmy na zewnętrznej stronie osłony.”

Wise Storiesaplikacja oferująca spersonalizowane bajki dla dzieci

“Dzięki aplikacji to dziecko staje się bohaterem bajki i może wpływać na zakończenie fabuły. Dzięki temu łatwo identyfikuje się z historią i szybko uczy się przekazywanych wartości. Wise Stories wzięło udział w 3. edycji Orange Fab, gdzie pomysłodawczyni Bettina Zawłocka intensywnie pracowała nad rozwojem produktu i firmy. Na zaproszenie Orange, razem z 4 innymi polskimi startupami, wzięła także udział w Viva Technology – wielkich targach, które odbyły się na przełomie czerwca i lipca 2016 roku.”

PromowoltStartup Art. 2017

“Aplikacja, która bada czy dany tekst dostosowany jest do określonej grupy docelowej i czy będzie dla niej w pełni zrozumiały oraz sprawdzająca poprawność i zrozumiałość tekstów, dzięki czemu użytkownicy w szybki sposób mogą sprawdzić, czy pisane przez nich komunikaty są zrozumiałe dla grupy docelowej.”

Jury

Inwestorzy, którzy ocenili prezentacje podczas Startup Art. #2018

Greg Albrecht

Venture Partner w Data Venture oraz partner strategiczny w Albrecht&Partners

Partner w butiku strategicznym Albrecht&Partners oraz Venture Partner w funduszu VC Data Ventures. Od 15 lat wprowadza na rynek nowe marki i produkty. Ma praktyczne doświadczenie w budowaniu firm od zera. Doradza liderom przy tworzeniu i uruchamianiu nowych modeli biznesowych, zwiększających konkurencyjność firm. Pracował dla ponad 200 przedsiębiorstw z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community. Od 2014 roku pracuje na linii korporacja-startup m.in. jako trener przedsiębiorczości, mówca, doradca przy projektach ``new ventures``. Jest mentorem w fundacjach Founder Institute, Google Developers Launchpad, Youth Business Poland i Big Brothers Big Sisters of Poland.

Marcin Kurek

Współzałożyciel i Partner Zarządzający funduszu Market One Capital

Założyciel i Partner Zarządzający w funduszu inwestycyjnym Protos Venture Capital. Założyciel grupy Pomocni.pl, do której należą takie serwisy jak Niania.pl, Remontuj.pl, Pomocedomowe.pl. Business Angel w takich projektach jak np:Znanylekarz.pl (Docplanner.com), Zadane.pl (Brainly.com), Allani.pl, Restaumatic.com, Shoplo.com, Eversports.at, Starofservice.com, Joymile.com, Depilacja.pl, Pushpushgo.com. Specjalizuje się w marketingu, produkcie i strategii.

Paweł Maj

Dyrektor inwestycyjny funduszu bValue VC


dyrektor inwestycyjny funduszu bValue VC, a wcześniej zarządzający funduszem Skyline Venture. związany z rynkiem startupowym od przeszło 10 lat. absolwent University of Wisconsin Whitewater.

Jakub Fijewski

Broker technologiczny w Alfabeat

Broker technologiczny w akceleratorze i funduszu kapitałowym Alfabeat. Od 2011 roku związany z rynkiem kapitałowym. Jest twórcą Estero IR – agencji relacji inwestorskich. Uczestniczył w wielu procesach pozyskiwania kapitału, w tym realizacji wybranych działań promocyjnych przy ofertach publicznych m.in. dla takich firm jak Kruk SA czy Enelmed SA. Opracował kompleksowe programy komunikacji z rynkiem m.in. dla IQ Partners SA, Ekoeksport SA. Z doświadczenia zdobytego podczas współpracy z wieloma podmiotami korzystał przy podejmowaniu decyzji o własnych inwestycjach w ciekawe projekty z obszaru nowych technologii, handlu czy edukacji (np. Get Impact, Mogalo.pl, NajlepszeCeny, DSS Logger). Przez lata przyglądał się zarówno małym, jak i dużym firmom (w tym również ich klientom), współtworzył startupy, dzięki czemu obecnie może patrzeć na projekty z wielu perspektyw. Zgromadzone doświadczenie jest niezwykle przydatne w procesie selekcji spółek, z którymi współpracuje Alfabeat.

Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Przenosi na grunt polski zagraniczne wzorce, które znajduje podczas licznych, dalekich podróży. Czynnie zajmuje się fotografią, komponuje muzykę filmową, uprawia bieganie.

Pasjonuje się coachingiem i rozwojem osobistym. W grudniu 2016 roku uzyskał dyplom European Mentoring & Coaching Council stając się certyfikowanym Mentorem.

W roku 2017 zarządzana przez niego spółka Panek S.A. osiągnęła przychód w wysokości blisko 60 mln złotych, otworzyła pierwsze oddziały za granicą i uruchomiła CarSharing w Warszawie.

Maciej Panek

Prezes Zarządu i właściciel Panek S.A. i UAB PANEK

Ukończył inwestycje kapitałowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz marketing i zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej.

Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Przenosi na grunt polski zagraniczne wzorce, które znajduje podczas licznych, dalekich podróży. Czynnie zajmuje się fotografią, komponuje muzykę filmową, uprawia bieganie.

Pasjonuje się coachingiem i rozwojem osobistym. W grudniu 2016 roku uzyskał dyplom European Mentoring & Coaching Council stając się certyfikowanym Mentorem.

W roku 2017 zarządzana przez niego spółka Panek S.A. osiągnęła przychód w wysokości blisko 60 mln złotych, otworzyła pierwsze oddziały za granicą i uruchomiła CarSharing w Warszawie.

Aleksander Mokrecki

Partner Zarządzający w StarFinder, Główny analityk inwestycyjny w Startup Hub Poland

Aleksander Mokrecki jest Partnerem Zarządzającym w funduszu inwestycyjnym StarFinder oraz głównym analitykiem inwestycyjnym w Startup Hub Poland, gdzie jest odpowiedzialny za dogłębne przeanalizowanie modelu biznesowego innowacyjnych projektów. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Stosunki Międzynarodowe. Zdobywał doświadczenie biznesowe zarówno jako przedsiębiorca prowadzący szereg innowacyjnych projektów, dwa z których zdbyły finansowanie VC oraz aniołów biznesu, oraz jako pracownik w międzynarodowej firmie audytorskiej Ernst & Young. Doświadczenia analityczne w zakresie inwestycji zdobywał pracując jako analityk finansowy w Black Lion. Urodził się na Ukrainie, co daje mu wgląd zarówno do polskiego, jak i ukraińskiego środowiska przedsiębiorców. Mówi po polsku, ukraińsku, rosyjsku i angielsku. W wolnym czasie podróżuje do ciekawych miejsc, lubi wędrówki po górach i dużo czyta na tematy historyczne i ekonomiczne.

Partnerzy Demo Day

Fundusze, z którymi współpracujemy

Kontakt i miejsce

Hub Hub
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa

Maja Matuszewska
email: maja@startupacademy.pl
tel. 576 959 567