STARTUP ART.

V edycja programu wsparcia biznesowego dla kreatywnych

Projekt Startup Art #2018 finansowany jest ze środków m.st. Warszawy

Dowiedz się więcej

Konferencja

27 marca 2018r.

Dowiedz się więcej

Startup Shaker

6-8 kwietnia 2018r.

Dowiedz się więcej

Warsztaty

14-15 i 21-22 kwietnia 2018r.

Dowiedz się więcej

DemoDay

9 maja 2018r.

Dowiedz się więcej

O projekcie

Startup Art. #2018 to cztery wyjątkowe wydarzenia, które odbędą się od marca do maja 2018 roku. Projekt rozpocznie się konferencją, której głównym celem jest zainspirowanie uczestników do działania i pokazanie im startupowych trendów w branży kreatywnej. Następnie studenci wezmą udział w Startup Shakerze, podczas którego zbudują modele biznesowe swoich pomysłów.

10 najbardziej innowacyjnych pomysłów zostanie zakwalifikowanych do 6-tygodniowego programu akceleracji zakończonego Demo Day z inwestorami.

Najlepszy zespół zostanie nagrodzony biletami na największe wydarzenie startupowe w Europie!

Zobacz co się działo na Startup Art. 2017!

Zapisz się na najbliższe wydarzenie

Weź udział w Demo Day, wysłuchaj historii sukcesu firmy Panek Carsharing i poznaj nowe pomysły na biznes powstałe podczas Startup Artu.


Galeria z poprzednich wydarzeń

Historia Startup Art

Startup Art. #1 - 2014

Pierwsza edycja Startup Art. była pierwszym tego rodzaju programem skierowanym do sektora kreatywnego. Okazała się strzałem w dziesiątkę i odpowiedzią na realne potrzeby studentów warszawskich, wyższych uczelni artystycznych.

Startup Art. #2 - 2015

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach i zaprezentować swoje projekty podczas Pitch Day przed jury złożonych z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i aniołów biznesu. To podczas tej edycji powstał m.in. startup Wise Stories.

Startup Art. #3 - 2016

W trakcie trzeciej edycji odbył się po raz pierwszy Startup Shaker, podczas którego studenci uczelni artystycznych połączyli swoje siły z ze swoimi rówieśnikami z innych warszawskich uniwersytetów i szkół technicznych.

Startup Art. #4 - 2017

Najbardziej rozbudowany program akceleracji dla kreatywnych, pozwalający przejść im drogę od pomysłu, poprzez zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, stworzenie projektu biznesowego, dopracowanie go i zaprezentowanie przed inwestorami.

Organizatorzy

Projekt Startup Art #2018 finansowany jest ze środków m.st. Warszawy.
Organizatorem projektu jest Instytut Kreowania Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Partner strategiczny

Partnerzy

Patroni medialni