Martina TararujManaging Director / KONCEPTBRAND

  Od kliku lat profesjonalnie zajmuję się Brand Managementem i Strategiami Kreatywnymi dla różnych sektorów rynku na arenie międzynarodowej.
  Pomagam firmom tworzyć oraz optymalizować strategie wizerunkowe. Pracuję nad tworzeniem nowych usług i produktów, określam profil wizerunkowy oraz pozycjonuję biznes na rynku odpowiednio do oferty. Buduję nowe modele biznesowe, oraz przekształcam aktualne tak, aby tworzyć nowe rynkowe koncepty.
  Bazuję na światowych trendach i aplikuję je na rynki lokalne.
  Kreuje świadomość konsumencką, edukuję klientów w obszarze budowania wizerunku i strategii komunikacji. W międzyczasie również, działam w obrębie lokalnych organizacji wspierających młodych przedsiębiorców i start-upy od strony kreatywnej i business developmentu.
  Jestem również założycielką i dyrektorem zarządzającym firmy Konceptbrand Group Limited z siedzibą w Londynie oraz działem kreatywnym w Warszawie, która powstała z myślą o dostarczaniu nowej jakości usług brandingowo – marketingowych dla firm, korporacji, sieci retailowych oraz sektora nieruchomości, ale także młodych zespołów, które budują swoje firmy od początku i potrzebują silnego wsparcia wizerunkowego.
  Tworzymy zarówno projekty na zlecenia indywidualne jak i zaawansowane kreacje marek dla firm, sieci sprzedaży, dużych kompleksów nieruchomościowych, instytucji oraz organizacji non-profit.
  Odkrywamy unikalne cechy biznesu, usług oraz produktów i dobieramy indywidualne rozwiązania. Przekuwamy je na sukces rynkowy i efektywność marki, tak aby nasi klienci mogli odpowiedzieć optymalnie na potrzeby swoich odbiorców.